Tutti Santi zostało wyróżnione aż w trzech kategoriach Food Business Awards!

Wednesday, 02 October 2019 r.

Tutti Santi zostało wyróżnione aż w trzech kategoriach Food Business Awards!

Tutti Santi to sieć restauracji, specjalizująca się w kuchni włoskiej. Jej współzałożycielem i ambasadorem jest Mistrz Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle i to właśnie pizza według jego sekretnej receptury przyciąga do lokalu tłumy. Na restauracje zwrócili uwagę także członkowie jury Food Business Awards 2019, przyznając jej nagrodę główną w kategorii Tradycyjne Kuchnie Świata oraz dwa dodatkowe wyróżnienia.

Food Business Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń branży gastronomicznej w Polsce. W jego ramach co roku organizowany jest konkurs, którego jury składające się z najlepszych restauratorów i ekspertów w kraju, przyznaje punkty, wskazując tym samym najciekawsze koncepty gastronomiczne w Polsce.

Tutti Santi zostało wyróżnione aż w trzech kategoriach:

  1. ZWYCIĘZCA –  Tradycyjne Kuchnie Świata
  2. Finalista – Najlepszy Wystrój
  3. Finalista – Restauracja Działająca w Sieci

Codziennie robimy wszystko, by być najlepszą restauracją w Polsce. Ale gdy doceniają to doświadczeni restauratorzy i eksperci branży gastronomicznej
w kraju, to trudno znaleźć słowa, by wyrazić naszą dumę i radość
– powiedział Sergiusz Urbaniak, właściciel sieci  restauracji Tutti Santi. Pizza tworzona w Tutti  Santi jest  dokładnie taka sama jak pizza, której można spróbować w najwyższej  jakości włoskich pizzeriach. Gwarantuje  to sam mistrz Valerio, który osobiście certyfikuje pracowników i nadzoruje jakość produktów. – dodał.